Lučenec Patrioti Levice naživo 20 decembra 2023 8. 5. 2022 — | Fan Group |  904 Elite Basketball
Lučenec Patrioti Levice naživo 20 decembra 2023 8. 5. 2022 — | Fan Group | 904 Elite Basketball

BKM Lučenec

MIKROLIGA U10: ŠBK Junior Levice, BK MŠK Žiar nad Hronom, AKAPO Lučenec -  YouTube
MIKROLIGA U10: ŠBK Junior Levice, BK MŠK Žiar nad Hronom, AKAPO Lučenec - YouTube

Patrioti Levice vs. Lučenec - YouTube

Niké SBL: Patrioti Levice dnes vyhrali prvý zápas finále proti BKM Lučenec  | SPORTNET
Niké SBL: Patrioti Levice dnes vyhrali prvý zápas finále proti BKM Lučenec | SPORTNET

Niké SBL - Lučenec si v poslednej sekunde uchmatol triumf, Levice s  najtesnejšou možnou výhrou a Spišiaci bez problémov
Niké SBL - Lučenec si v poslednej sekunde uchmatol triumf, Levice s najtesnejšou možnou výhrou a Spišiaci bez problémov

Levice | Huste.tv | Najnovšie športové správy

V Lučenci rozhodlo až tretie predĺženie. Levice potiahol hráč z EuroBasketu

Slovenský pohár: Trofej zmení majiteľa. Lučenec nezvládol semifinále. Levice  sú vo finále | Šport.sk
Slovenský pohár: Trofej zmení majiteľa. Lučenec nezvládol semifinále. Levice sú vo finále | Šport.sk

Basketbal: Lučenec zdolal Patriotov Levice po predĺžení (18. kolo Niké SBL)  | SPORTNET
Basketbal: Lučenec zdolal Patriotov Levice po predĺžení (18. kolo Niké SBL) | SPORTNET

Live prenos – BKM Lučenec vs Patrioti Levice | Niké TV – demokrat.sk

Patrioti Levice | Levice

Išli si tvrdo za svojím a vrátili sa na trón: Levice sú po štyroch rokoch  opäť majstrami | Športky.sk
Išli si tvrdo za svojím a vrátili sa na trón: Levice sú po štyroch rokoch opäť majstrami | Športky.sk

Levice oslavujú majstrovský titul! Patrioti zasadli na trón po štyroch  rokoch | Šport.sk
Levice oslavujú majstrovský titul! Patrioti zasadli na trón po štyroch rokoch | Šport.sk

Patrioti Levice - BKM Lučenec on Vimeo

Súboj posledných pre Lučenec, Levice sa dostali na čelo ligy | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Súboj posledných pre Lučenec, Levice sa dostali na čelo ligy | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Levice vyškolili Lučenec, blížili sa k 100-bodovej hranici | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Levice vyškolili Lučenec, blížili sa k 100-bodovej hranici | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Niké SBL: BKM Lučenec dnes vyhrali druhý zápas finále proti Patrioti Levice  | SPORTNET
Niké SBL: BKM Lučenec dnes vyhrali druhý zápas finále proti Patrioti Levice | SPORTNET